Kim jesteśmy.

Jesteśmy liderami w branży prywatnego doradztwa finansowego. Dzięki całkowitej transparentności w relacjach z naszymi Klientami, a także ponadprzeciętnej znajomości procedur bankowych, możemy pochwalić się wzorową opinią i najwyższym poziomem zaufania wśród Klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Pozycję lidera zawdzięczamy kadrze tworzonej przez byłych dyrektorów oddziałów ogólnopolskich firm finansowych. Od blisko 10 lat pracujemy korzystając z najnowocześniejszych narzędzi, by móc Ci zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania finansowe. Jesteśmy rzetelni i dokładni, a jednocześnie działamy dynamicznie i sprawnie.

Dlaczego można nam zaufać?

Mamy doświadczenie

Nasz zespół specjalizuje się w doradztwie kredytowym od blisko 10 lat. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że wszystkie nasze działania poparte są latami doświadczenia w różnych sektorach usług finansowych. Naszym celem jest długofalowa współpraca z Klientem i prowadzenie go przez świat finansów tak, by zaoszczędzić jak najwięcej czasu i pieniędzy zapewniając przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Prywatni Bankierzy to symbol kultury nowoczesnego doradztwa zwanego concierge banking.

 

Pomnażamy sukcesy

Doradztwo finansowe jest naszą pasją, dlatego stawiamy czoła największym wyzwaniom i najbardziej wymagającym Klientom. Każdy doradca finansowy pracujący w naszym zespole posiada wieloletnie doświadczenie, które budował zajmując stanowiska na wysokim szczeblu w ogólnopolskich firmach finansowych. Każdy doradca kredytowy czerpał wiedzę i umiejętności od pionierów swojej dziedziny, dzięki czemu potrafimy wcielać w życie plany, które dla innych instytucji są niemożliwe do realizacji.

Byliśmy świadkami ogromnych sukcesów. Teraz potrafimy je pomnażać.

 

Podchodzimy indywidualnie

Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z naszych Klientów traktowany był indywidualnie. Świadectwem naszej rzetelności jest nie tylko ich zadowolenie, ale też współpraca z wieloma renomowanymi instytucjami finansowymi.

Naszą dumą są osiągnięcia, ale także niepowodzenia, których jest tak niewiele.

Wiemy, jak cenny jest Twój czas.

Skontaktuj się z naszymi Ekspertami i zyskaj go więcej.

Skontaktuj się