Kredyty niestandardowe.

Posiadamy również pakiet produktów niestandardowych – dla tych, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań. Należą do nich:

  • kredyty bez BIK,
  • kredyty bez ZUS/US,
  • kredyty bez dokumentów finansowych,
  • kredyty w oparciu o wyciągi z konta i niestandardowe zabezpieczenia.

Kredyt bez zaświadczeń

Jednym z warunków, jakie musi spełnić firma ubiegająca się o kredyt, jest przedstawienie zaświadczeń o niezaleganiu z opłacaniem składek ZUS i podatku US. Od przedstawienia takiego dokumentu najczęściej zależy, czy przedsiębiorca otrzyma pożyczkę. Wiele firm starających się o kredyt może znajdować się w trudnej sytuacji finansowej, co ostatecznie może niekorzystnie wpływać na terminowość wpłat lub nawet na powstanie zaległości. Otrzymanie kredytu z banku w takiej sytuacji staje się najczęściej niemożliwe.

Kredyt bez zdolności i ze stratą

Zanim bank zdecyduje się na udzielenie pożyczki, potencjalny kredytobiorca zmuszony jest przedstawić szereg zaświadczeń, które potwierdzą jego możliwości spłaty. Jednym z warunków, które musi spełnić przedsiębiorca jest brak strat w działalności gospodarczej. Nie zawsze jednak muszą one wynikać z problemów finansowych firmy. Duża inwestycja w usprawnienia, które w przyszłości zaowocują zwiększonymi zyskami, może sprawić, że z księgowego punktu widzenia firma wygenerowała stratę. Przez wiele banków taka strata może być jednoznaczna z problemami finansowymi i z tego powodu wniosek o udzielenie pożyczki może zostać odrzucony.

Kredyt bez US i ZUS

Osoby prowadzące działalność gospodarczą ubiegając się o kredyt muszą przedstawić szereg zaświadczeń na podstawie, których obliczona zostanie ich zdolność finansowa. O ile firma nie zalega ze składkami do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i generuje zyski, bank bez żadnych problemów udzieli pożyczki. Najczęściej jednak o kredyt ubiegają się firmy z trudną sytuacją finansową. Oprócz prywatnych firm niektóre banki również oferują przedsiębiorcom kredyt bez zaświadczeń z ZUS i US. W przypadku takich pożyczek wymagana ilość dokumentów ograniczona jest do minimum. Prowadzący działalność gospodarczą nie musi więc obawiać się, że z powodu niezbyt dobrej sytuacji finansowej bank odmówi mu kredytu.

Słyniemy z niekonwencjonalnych rozwiązań. Jeśli szukają Państwo czegoś więcej – spokojnie, zajmiemy się tym. Zapraszamy do kontaktu.

Wiemy, jak cenny jest Twój czas.

Skontaktuj się z naszymi Ekspertami i zyskaj go więcej.

Skontaktuj się